İstanbul’dan Sivas Merkezine ve İlçelerine; Şehirler Arası Nakliyat, Şehirler Arası Komple Yük, Şehirler Arası Parça yük Taşıma, İstanbul Sivas Avrupa yakası ambarı, Anadolu yakası Ambarı, Ağır Nakliyat Tır, Kırkayak, kamyon, kamyonet, büyük ve küçük araç organizasyon hizmetlerini sunmaktayız.

Şehirler Arası Nakliye Tecrübe Gerektiren Bir İştir. Firmamız tecrübeli çalışanları İle bu konuda güvenilir Avrupa yakası sivas ambar firmaları arasında yerini almıştır.

Kuruluşundan bugüne; uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Sivas yönüne şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Sivas şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Sivas şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

 İstanbul Sivas Arası Parsiyel Yük Taşıma Fiyat Bilgi

İstanbul Sivas arası parsiyel yük hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. parsiyel yük yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu istanbul sivas parsiyel yük nakliyatı hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre  aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas ilçeleri; Akıncılar, Altınyayla, Divriği, Doğanşar, Gemerek, Gölova, Gürün, Hafik, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Suşehri, Şarkışla, Ulaş, Yıldızeli ve Zara’dır. Bunlara ek olarak şehir merkezi de ilçe sınıfına dahil edilmektedir.