Altan Lojistik olarak; İstanbul’dan Tokat Merkezine ve İlçelerine; tokat nakliye ambarı, tokat parsiyel nakliye, tokat nakliye, tır, kırkayak, kamyon, araçlarımızdan oluşan özmal filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Şehirler Arası Nakliye Tecrübe Gerektiren Bir İştir.Firmamız Tecrübeli Çalışanları İle Bu Konuda Güvenilir İstanbul Tokat Nakliye Firmaları Arasında Yerini Almıştır.

Kuruluşundan bugüne; uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Tokat yönüne şehirlerarası ambar hizmeti vermekteyiz.

Tokat şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Tokat şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

 İstanbul Tokat Arası Parsiyel Yük Taşıma

İstanbul tokat arası parsiyel yük hizmetimiz, müşterilerimize nakliyat konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. parsiyel yük yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliyat firmamızın yapmış olduğu tokat parsiyel yük nakliyatı hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Tokat nakliye ambarı, tokat ambar, tokat şehirler arası nakliye ambarı