İstanbul Trakya Nakliyat Şehirlerarası nakliyat hizmetinde İstanbul Trakya nakliyat olarak bölgede sigortalı, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Komple ve parsiyel yük taşıma için emin olabilecekleri bir nakliye firması arayanlar, firmamızla İstanbul ve çevre bölgelerinden taşıma başlangıcı yaparak, Trakya nakliye hizmeti dahilinde bizimle çalışmaktan her zaman memnun kalmıştır.

İstanbul Trakya Nakliye

Bir nakliye şirketinden her zaman beklenen; güvenilirlik, belirtilen tarihte ve hasarsız yeni adrese ürün teslimidir. Sigortalı İstanbul Trakya parsiyel yük taşıma ve komple taşıma faaliyetleri ile  firmamız, atölye, fabrika ve kuruluşların ürünlerini en hızlı ve en güvenilir şekilde verilen adrese ulaştırmaktadır. Komisyoncu firmaların araç temini ve yüksek ücret sorunları ile uğraşmadan en hesaplı fiyatlarla güvenilir bir nakliye hizmetini günün her saati bizden alabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış çalışanları ile her aşamada müşterilerin yanında ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeden daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Kamyon, kamyonet, tır ve kırkayak araçlarımız her zaman bakımlı, donanımlı ve sizlere hizmete hazırdır. İstanbul Trakya nakliyat firmaları arasında ilk akla gelen lider bir firma olarak her geçen gün  mutlu müşteri sayımızı arttırmaya devam ediyoruz.Sizde içiniz rahat bir ve her zaman  memnun kalan  müşteriler arasında yer almak ve 7/24 nakliye hizmeti almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Trakya Nakliyatta Hizmet Kalitesi

Köklü bir aile şirketi olan Altan Lojistik, kurulduğu günden bu yana öz malımız olan geniş araç filosu ve tecrübeli kadrosu ile her zaman en yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinen bir firma oldu. İstanbul Trakya nakliye fiyatı, sigortalı ve hızlı taşımacılık hizmetleri ile her zaman ilk tercih edilenler arasında yer aldı.

Sizden almış olduğumuz yükün bilgileri veya ücretsiz keşif sonrası en uygun nakliye aracını hizmete sunuyor, İstanbul Trakya nakliyat ambarı olarak güvenilir bir hizmet vermenin onurunu yaşıyoruz. İstanbul Trakya arası yıllardır kaliteli nakliye hizmetinde bulunmuş bir firma olarak müşterileri memnuniyeti ile birlikte güven oluşturuyoruz.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, Trakya nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • İstediğiniz taşımacılık türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Yükün fiziksel niteliği (palet, koli, çuval, makina, vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, Paletli, kimyasal malzeme,gıda,makine, askılı ürün koli vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı

Kurumumuzla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri yetkili birimlerimize ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İster komple ister parça yükleme olsun, İstanbul Trakya nakliye hizmeti almak için firmamız daima hizmetinize hazırdır.