Istanbul Uşak Nakliye hizmeti başta olmak üzere, Uşak yönünden diğer tüm iller yönüne komple yük nakliyat ve parsiyel yük nakliyesi hizmetlerinize talibiz.

Lojistik sektöründeki ulusal liderlerden biri olarak, Altan Lojistik, 29 yıl boyunca bir aile şirketinin kendini işine adamış çalışanlar ve yenilikçi düşünce tarzı ile pek çok şeyi başarabileceğini kanıtlamıştır.

Güçlü bir dayanak çok büyük fark yaratabilir.

Istanbul uşak Nakliye nakliyat

Bu kurumsal düşünce ve hareket tarzının temeli kurucumuz Veysel Altan’ın girişimciliğine dayanıyor. Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan şirket 1993 yılında kurulmuştur ve günümüzde sistem lojistiği alanında ulusal liderlerden biri konumundadır.

Kesintisiz, ulusal nakliye ağı ve örnek teşkil eden Bilgi Teknolojileri çözümleri, ülke çapında lojistik ağ uzmanlığının en akıllı şekilde kombinasyonunu ve entegrasyonunu garanti ediyor.

Altan Lojistik İş modeli, taşımacılık lojistiği, depolama ve müşteriye özel hizmetlerden oluşur ve iki iş alanını kapsar: Altan Taşıma Lojistiği ve Altan Lojistik depolama hizmetleri.

Hizmetlerimiz, askılı tekstil tşımacılığından paletli ürün taşımacılığına kadar bir çok kategorideki ürünlerin taşınmasını kapsamaktadır. Ek olarak gıda lojistiği, gıda endüstrisi için verimli taşıma lojistiği sunar.

Firmamız mükemmel biçimde işlev gören lojistik hizmet tedarikçisinden çok daha fazlasıdır.

Firmamızda biz kendimizi genel olarak, adanmışlığı ve yenilikçi gücünü çalışanlarının güven ve yapıcı işbirliğinden alan, gelenek yönünden zengin bir aile şirketi olarak görüyoruz.

Kültürümüz somut değerler, insanlık ruhu, hoşgörü ve sürdürülebilir kurumsal yönetim gibi özelliklerden oluşuyor.

Ancak meslektaşlarına, müşterilerine ve çevreye karşı saygılı ve düşünceli olanlar ulusal pazarda uzun süre güvenilir ve başarılı şekilde iş yapabilirler.

Memleketimizin her yerinde bu ruhu, tutku ve bağlılıkla yaşayan ve bunu dışarıya taşıyan tüm çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Tüm bunlar sanayi ve ticaret sektöründeki lojistik müşterileri için güvenilir bir çözüm ortağı olmamızı sağlıyor.

Istanbul Uşak Nakliye

Altan Lojistik olarak birçok parçayı tek bir çatı altında birleştiriyoruz, çünkü insanları ve sistemleri özgün bir sistemik tarzla birbirine bağlıyoruz. Bilginin ve yüklerin, nakliyat şirketleri ile birbirine bağlanmasında, belirnenen en kısa süreçte büyük bir azimle görev yapmaktayız.

Farklı illerde bulunan şubelerimizin işbirliği ile lojistik ağ yeterliliklerinin akıllı kombinasyonuna imkân sağlıyoruz.

Bu nedenle tüm iş bölümlerimizde süreci olabilecek en iyi şekilde yönetiyor ve ülke çapında müşterilerimizi kapsamlı üstün operasyonel çözümler ile etkileyebiliyoruz.

Detaylı bilgi için tarafımızla iletişime geçiniz.