İstanbul Van nakliyeTürkiye’nin batısından doğusuna kurulduğumuz günden bugüne İstanbul Van nakliye hizmeti veriyoruz. Taşıma sektörüne yatırım yaparak geliştiriyoruz sıfır araçlarımız bu gelişimin bir görünüşü olarak müşterilerimiz tarafından tercih ediliyor.

Nakliye sektöründe kurulduğumuz 1993 yılından bugüne kadar, yürütmekte olduğumuz projeler ile her geçen gün daha üst seviyelere çıkmaktayız. Van nakliye hizmetlerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için nakliye firmamız her sene nakliyat filomuzu geliştirmektedir.

Firmamız sigortalı, uygun ve hızlı nakliye hizmeti gerçekleştirerek müşterilerimiz tarafından önerilen İstanbul Van nakliye firmaları arasında yer almamızı sağladı. Altan lojistik olarak şirketimizi haftanın 7 günü, 24 saat  arayabilir, İstanbul van nakliye fiyatı talebi alabilir veya firmamıza ücretsiz exspertiz için randevu alabilirsiniz.

Kaliteli hizmet alabilmek için bu konuda hizmet veren firmalar arasından doğru tercihin yapılması çok önemlidir. Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, İstanbul Van nakliye hizmeti veren birçok yerel Van nakliyat firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir.

Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliyat hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Van Nakliyat

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyes 

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Van nakliyat hizmeti sunduğumuz ilçeler; Erciş, Bahçesaray, Çaldıran, Çatak, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Tuşba, İpekyolu