Kağıthane nakliyeAltan Lojistik olarak; faaliyetlerimiz kapsamında; Kağıthane nakliye ve Kağıthane şehirler arası nakliye, tır, kırkayak, kamyon büyük ve küçük araç nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat  profosyonel bir ekip işdir.Şirketimiz tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir, İstanbul Kağıthane nakliye firmaları arasında her zaman tercih sebebi olmaktadır.

Kağıthane’de üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bazılarının  nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler.

Yüklerin alındığı noktadan varacağı noktaya güvenli bir şekilde taşınması en büyük önceliğimizdir.Müşteri memnuniyetin   tarafımızca nakliyesi yapılan tüm yükleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, nakliye hizmeti veren birçok yerel Kağıthane nakliyat firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir.Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Kağıthane  Nakliye Fiyatları 

İstanbul Kağıthane Şehirler Arası Nakliye Fiyatları; taşınacak ürünlerin tonajı ve ebatlarına göre belirlenmektedir.Kurum yetkililerimiz sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, en uygun  maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Kurumumuzla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Çuval palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler. Altan Lojistik ekibi