kavacik nakliyeNakliye hizmeti verdiğimiz İstanbul ilçelerin’den Kavacık nakliye şehir içi ve şehirler arası yükünüz varsa, firmamız lojistik hizmeti sunan kurumsal bir aile şirketi olarak 7/24 hizmetinizdedir.

Sigortalı olarak taşınan ürünler hasarsız ve zamanında adrese teslim edilmekte, tecrübeli nakliye ekibimiz her aşamada işini bilen bir ekip olarak profesyonel bir hizmet vermektedir.

Kavacık nakliye firmaları arasında her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan tecrübeli bir nakliye firmasıyız. Kişi ve kurumlara sunduğumuz komple ve parça yük taşımacılık hizmetinde kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Komple ve parça yük taşıma hizmeti almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Kavacık nakliye denildiğinde her zaman ilk akla gelen firma olarak şimdiye kadar çok önemli projelere imza attık. Bölgenin ileri fabrika ve atölyeleri, ağır yük taşıma hizmeti almak için bizi tercih ediyor.

 Sizler de komisyoncu firmaların çok daha pahalıya mal olan nakliye hizmetleri yerine firmamızın hızlı ve güvenli nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kavacık nakliye Fiyatları mesafeye göre değişmekte olup yük bilgilerine göre de farklı hesaplanır. Yükün tahmini ağırlığını, cinsini, hacmini, ebatlarını, ambalaj şeklini, nakliyat süresi ve nakliye şeklini ize bildirin, hemen fiyat teklifi hakkında size bilgi verelim.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, Kavacık nakliyat fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Kavacık Nakliye

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.