Kayseri Nakliyeİstanbul merkezinden ve ilçelerinden Kayseri merkezi ve ilçelerine Kayseri nakliye, komple veya parsiyel yüklerin nakliyesini yapmaktayız.

Üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bir çoğunun nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Kayseri nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, kayseri nakliye hizmeti veren bir çok yerel nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından bilinmektedir. Bu sayede ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti firmamız araçlarıyla yapılmaktadır.

Firmamız İstanbul’dan Kayseri bölgesine nakliye firması olarak her zaman, en ideal, en süratli, kaliteli ve profesyonel çalışmalar yürütmek için her gün kendini geliştirmektedir.

Firma yetkililerimiz, İstanbul Kayseri nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak ekspertiz sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, kayseri nakliye fiyatları ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Kayseri Nakliye Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Tarafımızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kayseri Nakliye

Parsiyel yük nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok avantaj sağlamaktadır. Parça yük nakliyesi yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu parça yük nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, nakliye gerçekleştirilmektedir.

Acil ihtiyaçlarda, sevkiyatınız için günübirlik İSTANBUL Kayseri – Kayseri İSTANBUL  teslimatlarımız mevcuttur. Tarafımızla iletişime geçiniz.