Kırıkkale nakliye

İstanbul Kırıkkale nakliye, Kırıkkale nakliye ambarı İstanbul Kırıkkale arası son model araçları ile komple ve parsiyel yük taşımacılığı yaparak bölgede önemli bir hizmeti yerine getirmekteyiz.

İstanbul Kırıkkale nakliye firmaları arasında hizmet kalitemizle her zaman ilk tercihler arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ağır yük taşımacılığı, hurda değerinde malzeme taşımacılığı, presli pressiz makine ekipmanları, katı ya da ambalajlanmış sıvı maden taşımacılığı ve fuar malzemelerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde şehirler arası nakliyesini sağlıyoruz. İstanbul Kırıkkale nakliye firmamız güçlü referanslara sahip, köklü  bir aile şirketi olup bölgede tanınmış ve güvenilir bir firmadır.

Kurulduğu günden bugüne; uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, hasarsız ve hızlı bir şekilde yük taşımacılığı yapan İstanbul Kırıkkale Nakliye, Tır, kamyon, kamyonet ve Kırkayaktan oluşan araç filosu ile aracı ve komisyoncu firmaların yaşattığı sorunları yaşamayacağınız kurumsal bir firmadır. Hizmet kalitesi, uygun fiyat avantajları, güvenli ve hızlı nakliye sağlamak temel ilkelerimiz arasında yer almakta olup, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz,  tercih edilme sebeplerimiz arasında yer almaktadır.

Nakliye hizmeti almak için firmamızı her zaman arayabilir, hızlı, kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Kırıkkale şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alacakları ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Bizimle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için;

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Tam yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Yukarıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.