Laleli nakliye

En hızlı ve en karlı Laleli nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimize 7/24 sigortalı bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan son model nakliye araçlarımızla hasarsız bir nakliye hizmeti sunuyor, komple ve parsiyel yük taşımacılığında sektörde lider firmalar arasında yer alıyoruz.

Laleli nakliyat, hızlı ve güvenli nakliye hizmetleri ve ekonomik fiyatları ile aradığınız firmayız. Bir aile şirketi olan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile en kaliteli ve en hızlı yük taşımacılık hizmeti sunan kurumsal bir şirketidir.

Laleli nakliye firmaları arasında ilk tercihler arasında yer alan firmamız, müşterilerin ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm bulan profesyonel bir firmadır.

Dünya geneline satış yapan laleli esnafının bir çogu uzman kadrosumuz, geniş araç filosumuz ve güvenli nakliye hizmetleri ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. En hesaplı fiyatlarla en hızlı ve en kaliteli nakliye hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Her çeşit Tekstil ve paletli yük nakliyesi yapıyor, sektörde deneyimli kadromuzla hasarsız ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Üretici ve kurumlara hizmet sunuyor, komple ve parsiyel yük nakliyesinde en çok önerilen ve tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz.

Laleli Nakliye Hizmetleri

komple yük taşıma hizmetini en hesaplı fiyatlarla almak ve hasarsız bir şekilde yük taşıtmak istiyorsanız bizi arayın. Aracı veya komisyoncu firmaların nakliye konusunda yaşattığı hasar ve maddi zarardan kurtulun. Uzmanlık isteyen standart dışı ölçülerdeki yükleri taşımak hem tecrübe hem de uygun ekipman ve nakliye aracı ister. Profesyonel bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Türkiye’nin her yerine hizmet götürerek lojistik firmaları arasında adımızı duyuruyoruz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (palet, koli, çuval, makina Tekstil, vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, Paletli, kimyasal malzeme, askılı ürün koli vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • İstediginiz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.