Merter NakliyeSon teknoloji nakliye araçları, Şehir içi ve şehirler arası alanında uzman kadrosu ve ekipmanları ile Merter nakliye firmamız, Türkiye geneline komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapan kurumsal bir aile şirketidir. Komisyoncu veya aracı firmalarla yaşanan sorunlara son veren firmamız, tek elden hızlı, güvenli ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunmaktadır.

Standart dışı hacim, ebat ve ağırlıktaki yüklerin standart nakliye araçları ile taşınması büyük risktir. Şehirlerarası ağır yük taşımacılığında yükleme ve nakliye için ekipman ve donanımlı nakliye araçları gerekir.

Merter nakliye ve lojistik firması olarak 1993 yılından bu güne Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmekte, tecrübeli ekibimiz, kaliteli hizmetleri ve güvenilirliği ile tercih edilmektedir. Merter nakliyat hizmeti almak için profesyonel bir lojistik firması arıyorsanız bizler sadece bir telefon uzaklığındayız.

Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayakla her çeşit ağır yük taşımacılığı ve parça yük taşıma hizmeti sunuyor, sigortalı bir nakliyat hizmeti vererek güven sağlıyoruz. Ağırlık, uzunluk ve yükseklik bakımından her ihtiyacı karşılayan araç filomuz her zaman bakımlı ve hizmete hazırdır.

Standart ölçüde araçlar yanında makine, fuar stand ve ekipmanları ve monte mobilya ürünleri gibi standart dışı ağırlık ve ölçülere sahip yükler için uygun araçlarımızla her zaman en kaliteli nakliye hizmetini sunuyoruz. Merter nakliye, aradığınız özelliklere sahip bir nakliye firması olarak daima hizmetinizdedir.

Merter Nakliyat Fiyatı

Merter nakliye fiyatı ile ilgili bilgi edinmek için iletişim menüsünden bize mesaj gönderebilir veya telefon edebilirsiniz. Taşımayı düşündüğünüz yükle ilgili bilgiler isteneceği için ön hazırlık yapmalısınız. Yükün tahmini ağırlığı, ebatları, cinsi, hacmi, nakliye şekli ve nakliye için ihtiyaç duyulan süreyi tarafımıza bildirin.

Standart dışı yükler için kullanılan araçlar yanında şoförle de önemlidir. Deneyimli sürücüleri, taşımacılıkta tecrübeli ekibi ve ekonomik fiyatları ile firmamız, Merter nakliye firmaları arasında daima bir adım öndedir. Hem hesaplı hem hızlı ve güvenli bir nakliye firması ile çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merter nakliyat firmaları, Merter şehirler arası nakliye, merter askılı tekstil nakliye, Merter nakliyat fiyatı, Merter nakliye