Firmamız Altan Lojistik, yıllardır şehir içi – şehirler arası yük taşıma ve nakliyat sektöründe  hizmet vermektedir. Uzun yıllardır yapmış olduğumuz projeler, nakliyat firmaları arasında hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında firmamızı daha çok tercih edilir konuma getirmiştir.

Sektörde faaliyet gösteren bir çok firmanın; çoğu zaman işini amatör bir anlayışla yürütüyor olması, profesyonel bir anlayışla çalışan nakliye firmaları hakkında da olumsuz ön yargıların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.Bu noktada hizmet alacak müşteriler için en doğru bilgi kaynağı, nakliyat firmalarının verecekleri referanslar olacaktır.

Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Nakliyat hizmeti veren birçok yerel nakliyat firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir.Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliyat hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Gönderilecek yükle ilgili tarafımızla iletişime geçtiğinizde, konusundaki uzman çalışanlarımız, yükle ilgili bize vereceğinizNakliyat firmaları bilgiler doğrultusunda nakliye fiyatını hesaplayarak tarafınıza geri dönüş yapmaktalar. Bizimle irtibata geçmeden önce, taşınacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamanız durumunda sizlere bu konuda daha net ve hızlı geri dönüş yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Yük İle İlgili Talep Edilecek Ön Bilgiler:

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Tarafımızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyat yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyat için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Bizimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları, Nakliye firmaları