Nakliye Nakliyat Fiyat Hesaplama Şehirler arası nakliye fiyatları hesaplanırken önemli unsurlar vardır. Ürün taşıma maliyetleri neye göre hesaplanır? Altan Lojistik olarak müşterilerimize bu konu hakkında bazı bilgilere yer vererek yardımcı olmak istedik.

Ürün satışında en önemli maliyetlerden birisi taşımacılıktır. Lojistik bölümünün bir dalı olan nakliyat sektöründe nakliyat fiyatları ve navlun yani taşıma için ödenecek ücrettir. Navlun hesaplanmasını etkileyen temel faktörler arasında taşıma mesafesi, taşıma yapılacak yükün tonajı,ebatları ve yükün bırakılacağı şehrin koşullarıdır.Ancak Altan Lojistik olarak,kendi araç filomuzla taşımacılık yaptığımız için, fiyatlarımız diğer komisyoncu firmalara göre daha uygun maliyetlidir.

Firma olarak kurulduğu günden bu güne temel prensibimiz; ülke genelinde lojistik sektörü açısından her zaman müşteri memnuniyetiyle öne çıkan , üst düzey hizmet kalite anlayışı içerisinde, başarısı ile ün yapmış, taşımacılıkta kalite farklılıkları ile standart kalıplardan çıkarak kendi prensiplerini sektöre kabul ettiren, iş dünyası ve ülke ekonomisine katkısı olan uzmanlaşan bir firma olmaktır.İlkelerimizden taviz vermeden 7/24 kendi araçlarımızla hizmete devam etmekteyiz.

İletişim   telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Yetkili ekibimizle  iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

Bizimle irtibata geçtiğinizde, aşağıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliyat fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyat yapılacak ürünün tahmini ağırlığı
  • Nakliyat yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Gıda, Makine, sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen tarih aralıkları
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Nakliye hesaplama; navlun, taşıma ücreti, nakliye fiyatı, nakliyat fiyatları, yükün ağırlığı, yükün cinsi, parça yük, komple yük