Samsun Nakliyeİstanbul ve çevre illerinden Samsun merkez ve ilçelerine; Samsun nakliye, tır, kırkayak, kamyon,kamyonetten oluşan  nakliye araçlarımız ve aynı zamanda  öz malımız olan filomuz ile komple nakliye, parça nakliye, samsun nakliye ambarı, hizmetlerini günün her saatinde  vermekteyiz.

Köklü bir aile şirketi olan firmamız kurulduğu günden bu güne; sigortalı, hızlı, güvenilir, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışla, samsun arası nakliye hizmetleriniz siz değerli müşterilerimize vermektedir.Samsun Şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir.Altan Lojistik  profesyonel çalışanları ile bu konuda güvenilir Samsun nakliye firmaları arasında ilk sırada bulunmaktadır.

Samsun Nakliye Hizmetleri

Firma yetkililerimiz, Samsun Nakliye şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, taşınacak malzemenin sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, Samsun Nakliyat Fiyatları ile ilgili sizlere ulaşarak bilgilendireceklerdir.

Samsun Nakliye

Samsun Nakliye Ambarı 

Samsun parsiyel yük taşımacılık hizmetimiz, siz müşterilerimize nakliyat konusunda düşündüğünüzden daha fazla kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Parça yük nakliye yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek her zaman  mümkündür.Nakliye araçlarına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamızın yapmış olduğu samsun parsiyel nakliye hizmeti ile diğer bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek sevkıyat gerçekleşmektedir.

Birim yetkililerimizle iletişime geçmeden önce, sizlere nakliye fiyatı ve şartları konusunda  daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • İstemiş olduğunuz nakliye türü (Komple nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, gıda, makine,askılı ürün vb.)
  • Nakliyesi yapılacak malzemelerin tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (palet,çuval, koli,  vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralıkları

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurt içi ve Şehir içi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Samsun İlçelerine; Atakum, Canik, 19 Mayıs, Alaçam,Asarcık, Ayvacık, Bafra, Çarşamba, Havza, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Terme, Tekkeköy, İlkadım, Vezirköprü, Yakakent’e 7/24 nakliye hizmetleri verilmektedir.