şişli nakliyeTürkiye’nin bir ucundan diğerine komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapıyor, Şişli nakliye hizmeti sunuyoruz. Şişli nakliyat ihtiyaçlarında komple ve parsiyel yük taşımacılığı için firmamızı tercih edenler, hızlı ve güvenli nakliye hizmetlerimizden daima memnun kalıyor.

İstanbul Şişli nakliye Türkiye’nin bir ucundan diğerine son model araçları ile komple ve parsiyel yük taşımacılığı yaparak bölgede önemli bir hizmeti yerine getirmektedir. İstanbul Şişli nakliyat firmaları arasında hizmet kalitemizle her zaman ilk tercihler arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ağır yük taşımacılığı, hurda değerinde malzeme taşımacılığı, presli pressiz makine ekipmanları, katı ya da ambalajlanmış sıvı maden taşımacılığı ve fuar malzemelerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde şehirler arası nakliyesini sağlıyoruz. İstanbul Şişli nakliye firması olarak firmamız güçlü referanslara sahip, köklü  bir aile şirketi olup bölgede tanınmış ve güvenilir bir firmadır.

Sigortalı nakliye hizmetlerimiz, müşterilere daima güven vererek onları büyük bir stresten kurtarmaktadır. Şişli nakliye firmaları arasından zamanında teslim, sigortalı hizmet ve ekonomik fiyat özelliği ile onlardan ayrılıyor.Oldukça uzun bir mesafe olan Şişli şehirler arası nakliyede, komple ve parsiyel yük taşımacılığında fark yaratan firmamız, güvenilir bir lojistik firması olarak adını duyurmaktadır.

Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan kendimize ait geniş araç filomuz, her zaman temiz ve bakımlı olup hizmete hazırdır. Şişli şehiriçi ve şehirlerarası parça yük taşıma ve komple yük taşımacılığında profesyonel bir hizmet almak için bizi arayın.

Şişli Nakliye Fiyatları

İstanbul Şişli Nakliye olarak fiyatlar; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Kırıkkale şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alacakları ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, İstanbul Şişli nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval,makine, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralğı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Yukarıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.