İstanbul’dan her gün Sivas merkez ve ilçelerine komple yük ve parça yük nakliye yapmaktayız. Araç pörtföyümüz Tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonet’ ten oluşmaktadır. Sivas’ta üretici konumundaki Tekstil ve fabrikaların nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır sivas nakliye hizmetlerinde firmamızı tercih etmekteler.

Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, İstanbul Sivas nakliye  firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

1993 yılından bu güne daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz, hızlı ve zamanında teslimat yaparak güvenilir bir nakliye hizmet veriyoruz. İstanbul Sivas arası fabrika ve atölyelerin nakliye ve dağıtım işlerini yapıyor, sektörün önde gelen firmalarından biri olarak ilk tercihler arasında yer alıyoruz.

İstanbul Sivas Nakliye

Bizi tercih etmeniz için önemli nedenler bulunuyor. Güvenilir, her zaman hızlı ve sigortalı bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız firmamız daima 24 saat hizmetinize hazırdır. İstanbul Sivas nakliye kurumsal bir aile şirketi olarak güvenebileceğiniz bir firmayız.

Komisyoncu ve aracı nakliye firmalarının neden olduğu sıkıntılara katlanmak zorunda değilsiniz. Son teknoloji araçlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile Sivas nakliye firmaları olarak sektörde ilk tercihler arasında olmanın haklı gururunu yaşıyor

Kesintisiz bir nakliye hizmeti için kurumsal, her an ulaşabileceğiniz ve güvenilir nakliye firmaları ile çalışmak çok önemlidir. Talep ettiğiniz taşıma türü, nakliye için ihtiyacınız olan süre ve nakliyesi yapılacak ürünün cinsini bize bildirin, en uygun araçlarla en hızlı sürede yeni adrese ürünlerinizi ulaştıralım.

Altan Lojistik olarak Sivas nakliye hizmet kalitesinde, araç filomuzdan tecrübeli personelimize kadar nakliye tüm beklentilerinize cevap veriyoruz.

Sivas Nakliye  Fiyatları Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, Sivas nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi ve / veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Taşınacak malzemenin fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina, vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi

  İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sivas ilinin ilçelerine; Zara, Akıncılar, Yıldızeli, Altınyayla, Ulaş, Suşehri, Divriği, Doğanşar, Şarkışla, Merkez, Gemerek, Koyulhisar, Gölova, Kangal, Gürün, İmranlı ve Hafik’tir.