Suşehri Şehirlerarası nakliyat standart ölçüler dışında yüklerin taşınması firmamızın yıllardır verdiği bir hizmettir. Ebat, hacim ve ağırlık olarak sıradan bir nakliyat aracı ile taşınamayan yükleri taşımak uzmanlık, uygun araç ve ekipman gerektirir.

Suşehri Nakliyat

1993 yılından günümüze komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapıyor, İstanbul Suşehri nakliyat olarak profesyonel bir nakliyat hizmeti sunuyoruz. Suşehri nakliyat, geniş araç filosu, Taşıma sektöründe tecrübeli kadrosu ve ekonomik fiyatları ile bölgenin tercih edilen firmasıdır.

Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayak nakliye araçlarımız, Türkiye’nin dört bir yanına komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapana son model araçlardır. Hızlı, sigortalı ve güvenli bir Suşehri ambarı ve lojistik hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İstanbul Suşehri Nakliyat Hizmeti

Ağır makine, ofis ve üretim bölmeleri, tekstil ürünleri, canlı hayvan, binek aracı ve kamyonet taşımacılığı, hammadde ve pateli yük nakliyesi ve daha birçok yük taşımacılığı yapıyor, İstanbul merkez ve ilçelerinden Suşehri merkez ve ilçelerine hizmet götürüyoruz.

Suşehri nakliyat firmaları arasında geniş hizmet yelpazemiz ve kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlıyor, kurumsal bir aile şirketi olarak güvenli bir hizmet sunuyoruz. İstanbul Suşehri parça yük taşıma ve komple yük taşımacılık hizmeti almak için şehirlerarası ağır yük taşımacılığı yapan firmamız daima hizmetinize hazırdır.

Fabrika ve atölyeler başta olmak üzere birçok kişi ve kurumlar firmamızın nakliye hizmetini tercih ediyor. Komisyoncu firmalarla çalışarak mağdur olmak istemiyor, çok daha maliyetli olan aracı ve komisyoncu firmalar yerine hızlı, ekonomik, sigortalı ve güvenli bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Presli pressiz hurda değeri olan malzemeler, inşaat sektöründe kullanılan malzeme ve ekipmanlar, katı veya ambalajlanmış sıvı maden ürünleri, monte demonte mobilya ürünleri, fuar stand malzeme ve ekipmanları, ses ve ışık sistemleri gibi standart ölçüler dışındaki yük taşımacılığında tecrübeli bir firma olarak hizmet sunuyoruz.

İstanbul Suşehri nakliyat fiyatı almak ve kaliteli bir nakliye hizmetinden en hesaplı fiyatlarla faydalanmak için taşınacak yükle ilgili bilgi vermeniz gerekmektedir. Yük hacmi, ebatları, tahmini ağırlığı, nakliye şekli, ambalaj çeşidi ve nakliye için talep ettiğiniz süreyi bize bildirmeniz yeterlidir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyatı yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyatı yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyat için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliyat türü (Komple yük nakliyat veya Parsiyel yük nakliyesi)