Tekirdağ Nakliyat FirmalarıGünümüzde nakliyat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Güvenilir ve istikrarlı bir nakliyat firması ile çalışmaksa çok daha önemli bir hale geldi. İstanbul Tekirdağ nakliyat olarak bölgenin komple ve parsiyel nakliyat ihtiyacına en hızlı ve en etkili şekilde cevap veriyor, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetlerimiz İstanbul Tekirdağ parça yük taşıma ve komple taşımacılıkta sigortalı ve hızlı teslimat ile fark yaratıyoruz!

İstanbul Tekirdağ Nakliyat Hizmeti

İstanbul Tekirdağ arası atölye ve fabrikalar başta olmak üzere bireysel ve kurumsal firmalara hızlı ve sigortalı nakliyat hizmeti sunuyor, İstanbul Tekirdağ nakliyat olarak kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışıyoruz. Alanında tecrübeli olan ekibimiz, her aşamada müşterinin yanında olan işinin ehli bir ekiptir. Yerel nakliyat firmaları arasında son model nakliyat araçları, ekonomik fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile firmamız daima ilk tercihler arasında yer alır.

Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda araç ve fiyat bilgisi hemen alınmaktadır.
– Nakliyatı istenen yükün tahmini ağırlığını,
– Yükün ebatlarını,
– Çuval, palet veya koli şeklinde fiziksel niteliğini,
– Taşınma şeklini,
– Sıvı ürün, kimyasal ürün veya askılı ürün gibi ürünün cinsini,
– Taşıma için ayrılan süreyi
– Talep edilen taşıma türü bilgisini bize verin, nakliyat fiyatı ve şartları ile ilgili detaylı bilgi edinin.

Firma ve Hizmet Kültürümüz;
– Dürüstlük
– Kalite
– Hız
– Zamanında teslimat
– Sigorta ile koruma
– Toplum değerlerine saygı
– Verilen taahhütlerin yerine getirilmesinden oluşmaktadır.

İstanbul Tekirdağ Nakliyat Farkı

Tekirdağ nakliyat firmaları arasında komple ve parsiyel yük taşımacılığında aranan firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sigorta kapsamında nakliyat hizmeti sunarak ürünleri hasara uğramadan yeni adresine teslim ediyoruz. Komisyoncu nakliyat firmalarına gereğinden fazla ödeme yaparak ve mağdur duruma düşerek masrafa girmeyin.

Tekirdağ nakliyat fiyatı olarak en uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamızın hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerinden sizler de faydalanın. Zamanın son derece kıymetli olduğu günümüzde ürünlerinizin tam zamanında yeni adresine ulaşması için doğru adresi seçin.

İstanbul Tekirdağ nakliyat ambarı denildiğinde ilk akla gelen firmamız, müşterilerin ihtiyaçlarına beklentilerinin de üzerinde cevap veren kurumsal bir aile şirketidir. Yük alımından yükleme, zamanında teslimattan yük boşaltmaya kadar her aşamada içiniz rahat olsun istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul Tekirdağ Nakliyat, araç filosundan çalışan personeline, fiyatlarından kaliteli nakliyat hizmetine kadar aradığınız adrestir.