Tekstilkent Nakliye FirmalarıTekstilkent nakliye şehir içi ve Tekstilkent şehirler arası nakliye,Tır, kırkayak, kamyon, kamyonet  büyük ve küçük araç nakliye hizmetlerini kendi özmal filomuz ile sunmaktayız.

Yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeyle; Tekstilkent nakliye tanımı içerisine giren konularda firmamız hızlı servis ağıyla, tecrübeli kadrosumuz ile Tekstilkent nakliye firmaları arasında yerini almıştır.

1993 yılından bugüne nakliye ve nakliyat, Lojistik sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli Lojistik firmasıyız.Tarafımızca nakliyesi yapılan tüm taşınan yükler, sigortalı olarak taşınmaktadır.

Ürünlerin alındığı noktadan varacağı noktaya güvenli bir şekilde taşınması en büyük önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir yaklaşımla hizmet vermeyi ilke edinmiş olduğumuzu belirtmek isteriz.

Senelerdir sektörde faaliyet göstermenin sağlamış olduğu bilgi ve tecrübeyi, teknolojinin sunduğu imkanları da kullanarak, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayreti içerisindeyiz.

Tekstilkent şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü, kilo bilgisi doğrultusunda veya yapılacak ekspertiz sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Tekstilkent Nakliye firmaları                            Tekstilkent nakliyat

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet, çuval, Koli, Tekstil, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz Taşıma türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.