Topkapı Nakliye Topkapı nakliye olarak lojistik alanında  İstanbul merkez ve ilçelerinden Türkiye geneline komple ve parça yük taşımacılığında şehirler arası nakliyecilik hizmeti vermekteyiz. Topkapı nakliyat ağır yük, makine, palet, canlı hayvan, gıda, mobilya ve tekstil ürünleri başta olmak üzere birçok alanda taşımacılık yapıyoruz.

Kişi ve kurumlara  Topkapı nakliye olarak hızlı, sigortalı ve güvenli bir nakliye hizmeti veren bir firma olarak daima ilk tercih edilen firmalar arasında olmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdandır. Bir aile şirketi olan firmamız, kurumsal bir nakliye firması olarak Topkapı ambarı ve lojistik hizmeti vermektedir.

Nakliye sektörünün en tecrübeli ekibine sahip bir lojistik firması olarak daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak en önemli hedeflerimiz arasındadır. Zamanında, güvenli ve sigortalı bir ağır yük taşımacılığı işinde uzman  bir nakliye firmasının vereceği bir hizmettir.

Bir aracı doldurmayacak kadar  parça yükten komple yük taşımacılığına, her ihtiyaca uygun olan  nakliye filomuz donanımlı ve her zaman sizlere hizmete hazır bulunmaktadır.Topkapı nakliye firmaları içerisinde ekonomik ve özenli taşımacılık hizmetleri ile daima ilk tercih edilen firmalar arasındayız. Ağırlık, ebat ve hacim sınırlamalarından bağımsız bir parsiyel ve  komple yük taşıma hizmeti almak istiyorsanız şirketimizle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Komisyoncu nakliye firmalarının çok uygun diye lanse edilen nakliye hizmetleri çok daha büyük maliyetlerle karşınıza çıkabilir. Sorunlu ve geciken bir nakliye sonrası sevkiyatınızda bulunan ürünleriniz zarara uğrayabilir. Garantili ve güvenli bir ağır yük taşımacılığı için başka bir adres aramanıza gerek bulunmamaktadır.

Topkapı Nakliyat

Şehirlerarası yük taşımacılığı alanında güvenli ve hızlı nakliyat yanında ekonomik fiyatlı olması da önemlidir.Topkapı nakliye fiyatı olarak mesafeye göre değişen en ekonomik fiyatlar kurumumuzun en önemli ilkelerindendir.
Belirtilen ölçüler dışında tüm ürünlerin taşınma işini bize bırakın. Kaliteli ve güvenli bir nakliye hizmetini en hesaplı fiyatlarla alın. Müşteri memnuniyetini daima prensip edinen firmamız, bölgenin hem hesaplı hem de hızlı ve güvenli bir nakliye kuruluşudur.

Topkapı nakliyat firması olarak bizden fiyat almak için taşınacak ürün bilgilerini bizimle iletişime geçerek, hemen fiyat teklifini alabilirsiniz. İstemiş olduğumuz bilgiler; yükün tahmini kilosu, hacmi, ebatları, niteliği, ambalaj şekli, nakliye şekli ve nakliye zaman aralığıdır.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, yaptığımız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Nakliyesi yapılacak malzemenin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme,  gıda,askılı ürün vb.)
  • Nakliyat için tercih edilen tarih,

İlgili birimimizle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri yetkili personelimize ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız oluşacaktır.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgilere ulaşabilirisiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.