Zeytinburnu nakliyeAltan Lojistik olarak kurulduğumuz günden bugüne Zeytinburnu nakliye ve Zeytinburnu şehirler arası nakliye hizmetini vermekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında komple yük, parça yük nakliye hizmetlerini firmamıza ait kendi öz mal filomuzda bulunan tır,kırkayak kamyon ve kamyonetten  oluşan filomuzla sunmaktayız.

1993 yılından bugüne nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli köklü bir lojistik firmasıyız. Kesin müşteri memnuniyeti, sürekli kendini geliştiren ve iyileştiren hizmet kalitemiz, verdiğimiz hizmet kalitesinde ki süreklilik,  doğru koşul, yer ve zamanında ulaşımını sağlamak için elimizden geleni yapmak en önemli amaç ve firma prensibimizdir.

Zeytinburnu nakliye firmaları arasında birinci sırada olmamızın sebebi; öncelikle müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet güvencesi ve uzman bir kadroyla, memnuniyet ilkesiyle çalışmamızdır.

Bu güne kadar vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Zeytinburnu nakliye hizmeti veren bir çok yerel nakliye komisyoncular tarafından da bilinmektedir. Bu kapsamda, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti firmamız araçlarıyla yapılmaktadır.

Zeytinburnu Nakliye

Nakliyat fiyatlarımız göndermek istediğiniz ürünün kilosu ve ebatına göre belirlenmektedir. Gönderilecek malzeme ilgili bizimle irtibata geçtiğinizde, konusundaki uzman birimimiz, yükle ilgili bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda nakliye fiyatını hesaplayarak sizlere geri dönüş yapmaktadır. Bizimle irtibata geçmeden önce, taşınacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamanız durumunda sizlere bu konuda daha net ve hızlı geri dönüş yapılacağını bilmenizi isteriz.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, yapmış olduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Şirketimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (palet, çuval, koli, makina, vb.)
  • Nakliye için tercih edilen tarih aralığı
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı, gıda ürün vb.)
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Bizimle irtibata geçerek, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizleri daha hızlı bir şekilde bilgilendirme sağlanmaktadır.

Nakliye hizmeti sunduğumuz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.