İstanbul Kayseri NakliyeFirmamız İstanbul merkezinden ve ilçelerinden Kayseri merkezi ve ilçelerine İstanbul Kayseri nakliye, kayseri nakliye ambarı, komple veya parça yüklerin taşımacılığını ve nakliyesini yapmaktadır.

Kayseri’de üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bir çoğunun nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler.Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Kayseri nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İstanbul’dan Kayseri’ye gidecek olan her türlü yükünüze uygun büyük veya küçük hacimli sahip nakliyat araçlarımız ( Tır, Kırkayak, Onteker, 10 Teker, Kamyon, Isuzu, Transit, Kamyonet, Pikap, Panelvan, Transporter vs.) özel olarak yada gidiş dönüş yapacak şekilde üzeri açık veya kapalı kasa araçlar ile başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar firmamız araçları tarafından sağlanmaktadır.

Firmamız İstanbul’dan Kayseri bölgesine nakliye firması olarak her zaman, en ideal, en süratli, kaliteli ve profesyonel çalışmalar yürütmek için her gün kendini geliştirmektedir.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, kayseri nakliye hizmeti veren bir çok yerel kayseri nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından bilinmektedir. Bu sayede ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti firmamız araçlarıyla yapılmaktadır.

Kayseri şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.

Firma yetkililerimiz, İstanbul Kayseri nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak ekspertiz sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Kayseri Nakliye Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, Kayseri nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kayseri Nakliye

İstanbul Kayseri parça yük nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.

Parça yük nakliyesi yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu parça yük nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, nakliye gerçekleştirilmektedir.

Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz kapasitede ve tipte araçları, ekipman ve personeli sağlıyoruz.

Böylece, sabit yatırım külfetine katlanmanıza gerek kalmadan, mükemmel bir Yurt içi ve Şehir içi nakliye ve dağıtım hizmetine kavuşuyorsunuz.

Hizmet verdiğimiz Kayseri ilçeleri

Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Yeşilhisar, Sarıoğlan, Hacılar, Sarız, Felahiye, Akkışla, Özvatan.