depolamaNakliyesi talep edilen yüklerin; çeşitli nedenlerden dolayı, ulaştırılmak istenen noktaya ulaştırılmadan önce, kısa veya uzun süreli olarak, güvenli noktalarda depolanması gerekebilir.

İşte bu noktada biz Altan Lojistik olarak; farklı illerdeki mevcut depolarımız ve ek olarak anlaşmalı olduğu çözüm ortaklarına ait depolarımızda, her türlü depolama hizmeti sunmaktayız.

Mevcut depolarda; ticari ürün depolama, ev eşyası depolama, ofis malzemeleri depolama, fabrika atölye malzemeleri depolama vb. grup eşyaların / malzemelerin depolanması hizmeti verilmektedir.

Depolama hizmetleri kapsamında; eşya depolama lokasyonları, eşya depolama fiyatları ve diğer depolama hizmetleri ile ilgili konularda, iletişim sayfasını kullanarak tarafımızla irtibata geçip, bilgi alabilirsiniz.

Mevcut depolarda yüklerin depolanması hizmetinin yanında, talep ettiğiniz lokasyona yakın noktalarda geçici depoların sizin için bulunması ve depo altyapısının depolama şartlarına uygun hale getirilmesi konusunda da size özel uygulama ve danışmanlık hizmetleri firmamızca verilmektedir.