depolama Nakliyesi talep edilen yüklerin; çeşitli nedenlerden dolayı, taşınması istenen noktaya ulaştırılmadan önce, kısa veya uzun süreli olarak, güvenli noktalarda depolanması gerekebilir.

İşte bu noktada biz Altan Lojistik olarak; farklı illerdeki mevcut ambar ve depolarımızda,Komple yük, parsiyel yük v.b yükler için çeşitli ekipmanlarla müşterilerimize hizmet çeşitliliği ile birlikte depolama hizmeti sunulmaktadır.

Altan Lojistik olarak kurulduğumuz yıldan beri yürüttüğümüz lojistik faaliyetlerimizin içinde önemli yer tutan depoculuk hizmetlerimizle, kazandığımız deneyimi; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini; Türkiye’de ticari ve kişisel  ihtiyacın olduğu her bölgede karşılamak üzere kullanmaktayız.

Mevcut depolarda; ticari ürün depolama, ev eşyası depolama, ofis malzemeleri depolama, fabrika atölye malzemeleri depolama vb. grup eşyaların / malzemelerin depolanması hizmeti verilmektedir.

Depolama hizmetleri kapsamında; eşya depolama lokasyonları, eşya depolama fiyatları ve diğer depolama hizmetleri ile ilgili konularda, İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir,

Mevcut depolarda yüklerin depolanması hizmetinin yanında, talep ettiğiniz lokasyona yakın noktalarda geçici depoların sizin için bulunması ve depo altyapısının depolama şartlarına uygun hale getirilmesi konusunda da size özel uygulama ve danışmanlık hizmetleri firmamızca verilmektedir.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, iletişim bölümünden yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.