Altan Lojistik Dağıtım ve Nakliyat Ltd. Şti.; Veysel Altan önderliğinde Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir lojistik firmasıdır.

Ulaştırma Bakanlığı,’nın vermiş olduğu yetki belgesine sahip olan firmamız, şehir içi ve şehirler arası taşıma faaliyetlerini, uzman ve konusunda deneyimli kadrosuyla yürütmektedir.

Yıllardır sektörde edinmiş olduğumuz tecrübeyle, müşterilerimizin gözünde edinmiş olduğumuz saygının haklı gururunun bilinci ışığında, kendini sürekli yenileyen bir yapıda, faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

75 adet Tır, 42 adet kamyon, 23 adet kırkayak kamyondan oluşan 140 araçlık filosuyla, siz değerli müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta hizmet vermekteyiz.

Faaliyetlerimizin birçok aşamasında, teknoloji kullanımı ve verimlilik ön planda olduğundan, kaliteli ve kapsamlı hizmetleri uygun maliyetlerle sunmak, rakiplerimize göre hep bir adım önde olmamızı sağlamaktadır.

Firmamız Altan Lojistik, yenilikçi yapısıyla sektörde güvenilen, tercih edilen bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

Tanışmak dileğiyle…