Avcılar nakliyeAvcılar nakliye ve lojistik taleplerinizin için Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine nakliye hizmeti vermekteyiz. 1993 yılından bugüne, nakliye ve lojistik hizmetleri konusunda komple yük nakliye ve parça yük nakliye konularında hizmet vermekteyiz.

Faaliyetlerimiz kapsamında; Avcılar nakliye, Avcılar şehir içi nakliye, Avcılar şehirler arası nakliye hizmetlerini kendi öz mal filomuzdan oluşan (tır, kırkayak, kamyon) sunmaktayız.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Avcılar nakliye hizmeti veren birçok yerel  nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Artan rekabet koşulları ve müşteri ihtiyaçları esas faaliyet alanlarındaki konulara odaklanmaya yöneltmiştir. Firmamız sunduğu hizmet çeşitliliği ile müşteri beklentileri doğrultusunda güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet konusunda müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almamız hususunda en önemli niteliklerimizden birini teşkil etmektedir.

Avcılar Nakliye Detaylı Bilgi İçin

Avcılar nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple nakliye yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.