diyarbakır nakliyeİstanbul Diyarbakır Nakliye hizmetlerimizi 1993 yılından beri İstanbul’dan Diyarbakır’ın merkez ve İlçelerine;komple yük ve parça yük nakliyesini  tır, kırkayak, kamyon, kamyonetten oluşan kendi araç filomuz ile İstanbul-Diyarbakır arasında nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Kuruluşundan bugüne; araçlarımızın kendi öz malımız olmasından dolayı en uygun fiyat, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla İstanbul ve civarındaki şehirlerden,7/24  nakliye hizmeti götürmekteyiz.

Diyarbakır şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız köklü bir aile kurumu olarak, tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir İstanbul Diyarbakır nakliye firmaları arasında en üst sıralarda yerini almaktadır.

Yapmış olduğumuz kaliteli nakliyat hizmetlerimizi , Diyarbakır’a  nakliye hizmeti veren birçok yerel Diyarbakır nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Diyarbakır nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin tonaj ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, Diyarbakır şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Diyarbakır Nakliye Detaylı Bilgi İçin

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, İstanbul Diyarbakır nakliyat fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

  •  Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  •  Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  •  Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, makina, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen tarihler
  • Talep ettiğiniz nakliye çeşidi (Komple yük veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale’nin ilçeleri olan ; Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice nakliayat hizmeti verilmektedir.