Edirne nakliyatİstanbul Edirne nakliyat ihtiyacında geniş araç filomuz, alanında uzman kadromuz ve ekonomik fiyatlarımızla sektörde önde gelen firmalar arasında ilk sıradayız. Kurumsal bir aile şirketi olarak Edirne parça yük taşıma ve komple yük taşıma hizmetinde daima ilk tercihler arasında yer alıyoruz.

Edirne nakliyat firmaları arasında geniş hizmet yelpazesi ile her zaman beğenilen ve tercih edilen firmamız, komisyoncu ve aracı firmaların sizlere yaşattığı sorunları ortadan kaldıran bir firmadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz kişi ve kurumlar tarafından beğenilmekte, bölgenin ileri gelen fabrika ve atölyeleri nakliyat ve lojistik desteği için bizi tercih etmektedir.

Tek elden komple ve parsiyel yük taşımacılık hizmeti alarak sorunsuz bir şekilde yükünüzü zamanında ve sigortalı olarak teslim edebilirsiniz. Hasarsız bir ağır yük taşımacılığı için doğru adrestesiniz.

Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetten oluşan araç filomuz, sektörde tecrübeli uzun yol şoförleri ile aradığınız nakliye araçlarıdır.İstanbul Edirne nakliyat ambarı ve lojistik firması olarak 7/24 şehirlerarası nakliye hizmeti sunan güvenilir bir firmadan bu hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Edirne Nakliyat Hizmetlerimizle ilgili Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, Edirne nakliyat fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyat yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyat yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyat yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyat yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Taşıma için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliyat türü (Komple yük nakliyat veya Parsiyel yük nakliyat)

Bizimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, Taşıma fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.