Esenyurt nakliye1993 yılından bugüne  Esenyurt nakliye hizmetini ve İstanbul ilçelerinden nakliye faaliyetlerine başlayan Altan Lojistik hizmet sunduğu destinasyonlarda sektörün lider işletmelerinden biri olarak Türkiye geneline komple yük ve parça yük hizmetlerini sunmaktayız.

Esenyurt’ta üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bir çoğunun nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Esenyurt nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olması Altan Lojistik olarak başarımızın ve tercih edilirliğimizin en büyük etkenidir. Verdiğimiz hizmetin her aşamasında kontrolünü de amaçladığımız hizmet politikasına sahibiz.

Firmamız, Esenyurt nakliye hizmetini kendi öz mal araçları ve personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. O yüzden, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında, nakliye komisyonculuğu yapan sektördeki diğer nakliye firmalarını kendimize rakip olarak görmemekteyiz.

Kesin müşteri memnuniyeti, sürekli kendini geliştiren ve iyileştiren hizmet kalitemiz, verdiğimiz hizmet kalitesinde ki devamlılık, daima verdiğimiz hizmetin, doğru koşul, yer ve zamanında ulaşımını sağlamak için elimizden geleni yapmak en önemli amaç ve politikamızdır.

Esenyurt Nakliye Detaylı Bilgi İçin

Esenyurt şehir içi ve şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Esenyurt nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Tarafımızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

 • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
 • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
 • Yükün fiziksel niteliği (Palet, koli, Çuval vb.)
 • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
 • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
 • Nakliye için tercih edilen süre
 • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

  İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.