Fatih NakliyeFatih Nakliye hizmetine ihtiyacı olan müşterilerimiz için açık, Tır, Kamyon, Kamyonet nakliye araçlarımız ile Fatih çevresinde hizmet veriyoruz. Orta boy araçlarımız 0-4 ton taşıma kapasitesine sahipken küçük araçlar ise 1-1,5 ton Kamyon 15 ton tır 26 ton kapasitesine sahiptir.

Fatih yük taşıma hizmeti için özel kasalı kamyonetlerimiz ile siz müşterilerimize sigortalı hizmet sunuyoruz.

Nakliyat sektörüne yaptığımız yatırımlar ve gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile İstanbul’da marka haline gelmiş Fatih nakliye firmaları olarak bilinen firmayız.

Eski taşımacılık sistemlerinden eser kalmayan firma olarak yeni teknoloji, yeni model araçlar ve kaliteli ekipmanlarımız ile hizmetlerimizdeki başarıyı ikiye katladık.

Başarılı bir firma olarak müşteri memnuniyeti üzerinde olumlu etkileri oluşturmuştur. Günümüzdeki modern taşımacılık hizmetlerini en konforlu bir şekilde ucuz nakliye fiyatları ile uzman personellerce kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir.

Fatih nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin tonaj ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Fatih Nakliye Detaylı Bilgi

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Palet, çuval, makina Tekstil, vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, Paletli, kimyasal malzeme, askılı ürün koli vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman
  • İstediginiz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil ihtiyaçlarda, sevkiyatınız için günübirlik şehir içi ve şehirler arası Araçlarımız mevcuttur. Firmamızla iletişime geçebilirsiniz.