Güneşli nakliye hizmetimiz 1993 yılından bugüne nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli lojistik firmasıyız. Güneşli Şehir içi ve Şehirler arası komple yük ve parsiyel yükleriniz için günlük tır, kırkayak, kamyon, kamyonet, açık, kapalı araçlarımız mevcuttur.

Güneşli’de imalatçı konumundaki atölye ve fabrikalardan bazılarının nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Güneşli nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Ürünlerin alındığı noktadan gideceği noktaya güvenli bir şekilde taşınması en büyük önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir yaklaşımla hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.

Bu kapsamda; nakliye aşamasında meydana gelecek hasarlara önlem olarak, tarafımızca nakliyesi yapılan tüm eşya ve yük, sigortalı olarak taşınmaktadır.

Senelerdir sektörde faaliyet göstermenin sağlamış olduğu bilgi ve tecrübeyi, teknolojinin sunduğu imkanları da kullanarak, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayreti içerisindeyiz.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Güneşli nakliye hizmeti veren birçok yerel Güneşli nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Gönderilecek yükle ilgili tarafımızla iletişime geçtiğinizde, konusundaki uzman çalışanlarımız, yükle ilgili bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda nakliye fiyatını hesaplayarak tarafınıza geri dönüş yapmaktalar. Bizimle iletişime geçmeden önce, taşınacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamanız durumunda sizlere bu konuda daha net ve hızlı geri dönüş yapılacağını hatırlatmak isteriz.

Güneşli Nakliye fiyatıGüneşli Nakliye

Taşınmasını istediğiniz yük için komple bir araç mı(Komple Yük) yoksa büyük kapasiteli bir araçta belirli bir alan mı (Parsiyel Yük) tercih ediyorsunuz?

Yükün teslim alınacağı ve teslim edileceği konumlar nereleri?

Nakliyesi yapılacak yükün ebatları nelerdir?

Taşınacak yükün ambalaj niteliği nedir(Tekstil, çuval, palet, Koli, vb.)?

Taşınacak yük üst üste istiflemeye uygun mudur?

Taşınacak yükün tahmini ağırlığı nedir?

Yükün niteliği nedir(Sıvı, askılı ürün vb.)?

Taşınacak yükün ulaşması istenen süre nedir(Aciliyet durumu)?

Bizimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda verdiğimiz bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.