İstanbul Adana Nakliye Ambarıİstanbul’dan Adana merkezine ve ilçelerine; İstanbul Adana nakliye ambarı, Adana nakliye, ağır nakliye, tır, kırkayak, kamyon büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan kendi öz mal araçlarımızla Adana nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olması başarımızın ve tercih edilirliğimiz’in en büyük etkenidir. Aldığınız hizmette her aşamada kontrolünü de amaçladığımız hizmet politikasına sahibiz. Kesin müşteri memnuniyeti, devamlı kendini geliştiren ve iyileştiren hizmet kalitemiz,verdiğimiz hizmet kalitesinde ki devamlılık, daima verdiğimiz hizmetin, doğru koşul, yer ve zamanında ulaşımını sağlamak en önemli amaç ve firma politikamızdır.

Öncelikle yükünüzün hacmi ve ağırlığı hesaplanır, tarafınıza Adana nakliye fiyatı konusunda bilgilendirme yapılır, fiyat teklifimize onayınızı müteakip, nakliye aracımız, belirlenen tarihte yükleme yapılacak yere gönderilir.Yüklemenin yapılacağı yer; nakliyenizi yapacak aracın yanaşması için müsait değilse, kamyonetimiz’le yükünüz adresinizden alınır ve nakliyeyi yapacak büyük araca depomuzda aktarılır.

Firmamız, yük taşıma hizmetini kendi öz mal araçları ve personeli ile gerçekleştirmektedir. O yüzden, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti konularında, nakliye komisyonculuğu yapan sektördeki diğer nakliye firmalarını kendimize rakip olarak görmemekteyiz.

Adana’da üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bir çoğunun nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmekteler.Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Adana nakliye firmaları arasında bir adım önde olmanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul Adana Nakliye ambarı Detaylı Bilgi İçin

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Tam yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: İstanbul Adana nakliye ambarı, Adana nakliye ambarı, Adana nakliye firmaları, Adana nakliye fiyatı