İstanbul Ağrı Nakliye hizmeti başta olmak üzere,  kurulduğumuz günden beri, Komple yük nakliye ve parça yük nakliyesi hizmetlerini iş sürecini doğru yöneten uzman ekibimizle sizlere vermekteyiz.

İstanbul Ağrı nakliyat hizmetimiz, Ağrı merkez ilçelerinden ülkemizin tüm il ve ilçelerine  komple ve parça nakliye hizmetini kapsamaktadır.Saklama ve taşıma hizmetlerini kendi öz malımız olan araç filosu ile yapmaktayız.  Tır, Kırkayak, Kamyon Büyük ve küçük araçlarımızla 7/24 hizmet vermektedir.

Altan Lojistik, sektöründeki ulusal liderlerden biri olarak, onlarca yıl boyunca köklü bir aile şirketinin profesyonel çalışanlar ve yenilikçi düşünce tarzı ile pek çok şeyi başarabileceğini kanıtlamıştır. Taşımacılık işinde güçlü bir dayanak çok büyük fark yaratmıştır.

Istanbul Ağrı Nakliye1993 yılından beri; en uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir prensiple, Ankara ili / ilçeleri ve civardaki şehirlerden, İstanbul Ağrı nakliye başta olmak üzere, Ağrı şehirlerarası taşımacılık  hizmeti sağlamaktayız.

Kesintisiz, ulusal nakliye ağı ve örnek teşkil eden Bilgi Teknolojileri çözümleri, ülke çapında lojistik ağ uzmanlığının en akıllı şekilde kombinasyonunu ve entegrasyonunu garanti ediyor.

Hizmetlerimiz, askılı tekstil taşımacılığından paletli ürün taşımacılığına kadar bir çok kategorideki ürünlerin taşınmasını kapsamaktadır. Ek olarak gıda lojistiği, gıda endüstrisi için verimli taşıma lojistiği sunar.

Ancak meslektaşlarına, müşterilerine ve çevreye karşı saygılı ve düşünceli olanlar ulusal pazarda uzun süre güvenilir ve başarılı şekilde iş yapabilirler. Memleketimizin her yerinde bu ruhu, tutku ve bağlılıkla yaşayan ve bunu dışarıya taşıyan tüm çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Tüm bunlar sanayi ve ticaret sektöründeki lojistik müşterileri için güvenilir bir ortak olmamızı sağlıyor.

İstanbul Ağrı nakliyat fiyatları; taşınacak malzemenin tonaj ve ebatlarına göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Ağrı çıkışlı şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ağırlık ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu, gerekli hesaplamaları yaparak, net ve en uygun nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Ağrı Nakliye Fiyatı

  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi ve / veya Parça yük nakliyesi)
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Taşınacak malzemenin fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina, vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi

İlgili birimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ağrı Nakliye hizmeti verdiğimiz ilçeleri;  DİYADİN, DOĞUBAYAZIT, ELEŞKİRT, HAMUR, MERKEZ, PATNOS, TAŞLIÇAY, TUTAK