001

Altan Lojistik; kurulduğu günden bugüne İstanbul’un merkez, ilçe ve semtlerinden, Antalya merkezi ve ilçelerine; nakliyat hizmeti sunmaktadır. Antalya’ ya olan nakliyat hizmetlerimiz kapsamında Tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonet, parsiyel Nakliyat Hizmetlerini kendi özmal filomuz ile Sunmaktayız.

Antalya Nakliyat Ambarı

Ağır Nakliyat

Parsiyel Taşıma

Paletli Yük Nakliyatı,

Atölye ve Fabrika Nakliyatı,

İnşaat Malzemesi Nakliyatı,

Makine Parça ve Donanım Nakliyatı,

Tekstil Ürünleri Nakliyatı,

Mobilya Ürünleri Nakliyatı,

Fuar ve Stand Malzemeleri Nakliyatı,

Ses ve Işık Sistemleri Nakliyatı

hizmetlerini sunmaktayız.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, güvenilir ve uzman ekibiyle, uygun fiyat garantisiyle, nakliyat sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız;  Antalya Nakliyat Firmaları arasındaki söz sahibi konumunu korumaktadır.

Siz müşterilerimizin, yıllardır bizi tercih ediyor olmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu konuda, sizlerin güvenini boşa çıkarmamak ve her geçen gün hizmet kalitemizi çok daha iyi seviyelere getirmek adına, yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, hizmetlerimizi geliştirme gayreti içindeyiz.

 Antalya arası hizmet veren nakliyat & ambar firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Yeni model nakliyat araçlarımızla, sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

 Antalya Nakliyat Fiyatları:

İstanbul’dan Antalya veya Antalya’dan İstanbul’a şehirlerarası nakliyat fiyatları; taşınacak olan yükün ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.

Firma yetkililerimiz, İstanbul Antalya şehirlerarası nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda sizlere yaklaşık fiyat verebilmektedir.

Ancak en sağlıklı ve net fiyat; personelimizin yapacağı keşif sonucu gerekli hesaplamalar yapılarak, tarafınıza iletilebileceği unutulmamalıdır.

İstanbul Antalya arası nakliyat ihtiyaçlarınızla ilgili olarak; sitemizdeki iletişim formu veya telefonla tarafımızla irtibata geçtiğinizde, sizleri daha net bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Antalya arası nakliyat, antalya nakliyat, antalya nakliyat firmaları, antalya nakliyat şirketleri, antalya evden eve nakliyat, antalya nakliyat ambarı, antalya nakliyat fiyatları, antalya parsiyel nakliyat, antalya boş tır, antalya boş kamyon