istanbul antalya nakliyeİstanbul Antalya nakliye olarak komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapan köklü  bir aile firmasıyız. İstanbul merkezden Antalya merkeze ve ilçelerine taşınmasını istediğiniz yükünüzü hızlı ve güvenilir bir şekilde yeni adresine taşımaktayız.

Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetlerden oluşan kendi araç filomuz, nakliyesini istediğiniz yükünüze uygun son model araçlardır. İstanbul Antalya nakliye firmaları arasında gerek araç filosu gerek ekonomik fiyatları gerekse uzman kadrosu ile aradığınız nakliye firması olarak her zaman hizmete hazırız.

Nakliye sürecini doğru takip eden, istikrarlı, güvenli ve hızlı bir İstanbul Antalya nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, müşteri memnuniyeti ve kalitesiyle ile diğer firmaları geride bırakan firmamızı arayabilirsiniz. Ağır yük taşımacılığı, presli pressiz hurda değerinde malzeme taşımacılığı, makine ekipman, fuar malzemeleri, katı ya da ambalajlanmış sıvı maden taşımacılığı denildiğinde bölgede ilk akla gelen firmayız. Güçlü referanslara sahip ilk tercih edilen firmalar arasında olmamız hizmet kalitesin önem vermemiz ve en uygun fiyatlı nakliye firması olmamızdan dolayıdır.

İstanbul Antalya Nakliye ambarı ve nakliye firması olarak, yılların verdiği tecrübeyle sektörde haklı bir güven sağlamış bulunmaktayız. Müşterilerimiz; bölgenin kurumsal firmaları, atölye ve fabrikaları başta olmak üzere, birçok kişi ve kurumdan oluşmaktadır. Hızlı ve güvenli bir nakliye firması olmanın yanında maliyet olarak da ilk tercihler arasında yer alıyoruz.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, İstanbul Antalya nakliyat fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İstanbul Antalya Nakliye Fiyatları

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Taşıması yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (palet, koli, çuval, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, Paletli, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça nakliyesi)

Firmamızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

Antalya İlçeleri;Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Demre, Kaş, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu, Döşemealtı, Kepez’e nakliye hizmeti verilmektedir.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, iletişim bölümünden yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.