Firmamız, Istanbul Artvin Nakliyat hizmetleri kapsamında, İstanbul’dan Artvin Merkezine ve İlçelerine;  tam yük ve parsiyel yük nakliyatı hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Artvin  nakliyat hizmetimiz, uzun yıllardan beri düzenli olarak iki şehir arasında gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, komisyonculuk ve nakliyat ambarı hizmeti veren birçok Artvin nakliyat firması, parsiyel yük taşımalarında bizim özmal araçlarımızı tercih etmektedirler. 1993 yılından bugüne firmamız, tecrübeli çalışanlarının da katkılarıyla, İstanbul ve Artvin arasındaki nakliyat faaliyetlerinde ön sıralardaki yerini uzun yıllar önce almış ve bu konudaki öncü konumunu da korumaktadır.

İstanbul merkezli bir nakliyat firması olan şirketimiz, kuruluşundan bugüne; uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Artvin yönüne şehirlerarası nakliyat hizmeti vermektedir.

 

İstanbul Artvin arası nakliyat ve parsiyel yük hizmetimiz, müşterilerimize nakliyat konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. parsiyel yük yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliyat aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliyat firmamızın yapmış olduğu istanbul Artvin parsiyel yük nakliyatı hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Istanbul Artvin Nakliyat

Istanbul Artvin NakliyatArtvin ve İstanbul arasındaki şehirler arası nakliyat fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık, hacim ve türüne göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Artvin şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini nakliyat maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Tam yük nakliyesi ve / veya Parsiyel yük nakliyesi)

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için tarafımızla irtibata geçin.

Anahtar kelimeler: İstanbul Artvin nakliyat, İstanbul Artvin nakliyat ambarı, Artvin nakliyat şirketleri, Artvin nakliyat firmaları, Artvin ambarı, Istanbul Artvin şehirlerarası nakliyat, Istanbul Artvin arası nakliyat