Altan Lojistik;1993 yılından günümüze İstanbul Bodrum  nakliye ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren İstanbul merkezli bir nakliye ve lojistik firmasıdır. Bodrum merkez ve ilçelerinden, İstanbul başta olmak üzere, yurtiçi birçok farklı lokasyona, çift yönlü olarak, komple yük ve parça yük nakliye hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Bodrum nakliyeTaşıdığımız yüklerin, alındığı noktadan varacağı noktaya kadar, güvenli bir şekilde taşınması en büyük önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir yaklaşımla hizmet vermeyi ilke edinmiş olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu kapsamda; nakliye aşamasında yükleriniz tarafımızca sigortalı olarak taşınmaktadır.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermenin sağlamış olduğu bilgi ve tecrübeyi, teknolojinin sunduğu imkanları da kullanarak, kaliteli hizmeti uygun fiyata sunma gayreti içerisindeyiz.

Vermiş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Bodrum nakliye hizmeti veren birçok yerel Bodrum nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamızın nakliye araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Üretici konumundaki atölye ve fabrikalardan bir çoğu, nakliye ve dağıtım işlerinde, uzun yıllardır firmamızı tercih etmektedirler. Mevcut müşterilerimizin bu tercihleriyle, Bodrum nakliye firmaları arasındaki bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Göndermek istediğiniz yükle ilgili tarafımızla irtibata geçtiğinizde, konusundaki uzman çalışanlarımız, yükle ilgili vereceğiniz

Bursa Nakliye bilgiler doğrultusunda nakliye fiyatını hesaplayarak tarafınıza geri dönüş yapmaktadırlar. Bizimle iletişime geçmeden önce, taşınacak yük ile ilgili ön bilgileri hazırlamanız durumunda, sizlere bu konuda daha net ve hızlı geri dönüş yapılacağını hatırlatmak isteriz.

İstanbul Bodrum Nakliye Hizmeti – Yük İle İlgili Talep Edilecek Ön Bilgiler

  • Taşınmasını istediğiniz yük için komple bir araç mı(Komple Yük) yoksa büyük kapasiteli bir araçta belirli bir alan mı (Parsiyel Yük) tercih ediyorsunuz?
  • Yükün teslim alınacağı ve teslim edileceği konumlar nereleri?
  • Nakliyesi yapılacak yükün ebatları nelerdir?
  • Taşınacak yükün ambalaj niteliği nedir(Koli, çuval, palet vb.)?
  • Taşınacak yük üst üste istiflemeye uygun mudur?
  • Taşınacak yükün tahmini ağırlığı nedir?
  • Yükün niteliği nedir(Sıvı, askılı ürün vb.)?
  • Taşınacak yükün ulaşması istenen süre nedir(Aciliyet durumu)?

Diğer il veya ilçelerden Bodrum’a veya Bodrum’dan diğer lokasyonlara doğru vermiş olduğumuz hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak için, sitemizdeki iletişim formu veya telefonla tarafımıza ulaşabilirsiniz.