İstanbul Bolu Nakliyeİstanbul Bolu Nakliye her bakımdan alt yapı ve itina isteyen bir iştir. Tır, Kamyon, Kamyonet uygun nakliye araçları, taşıma ekipmanları ve uzman bir kadro önemlidir. Standart dışı ölçülere sahip yükün bir şehirden diğeri’ne taşınmasında yollara hakim tecrübeli bir şoför ise olmazsa olmaz özelliklerdendir.

İstanbul Bolu nakliyat hizmeti sunan firmamız, kurulduğu 1993 yılından bu yana parsiyel ve komple yük taşımacılığına uygun geniş araç filosu, tecrübeli kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile aradığınız nakliye şirketidir.

İstanbul Bolu nakliye firmaları arasında sigortalı nakliye hizmetleri, son model nakliye araçları ve uzman kadrosu ile dikkat çekmektedir. Bir aile şirketi olan firmamız, kaliteden ödün vermeyen ve daima müşteri memnuniyeti elde eden sektörün lider firmasıdır.

İstanbul merkez ve ilçelerinden Bolu merkez ve ilçelerine komple ve parsiyel yük taşımacılığı yapan araçlarımız tır, kırkayak, kamyon ve kamyonetten oluşan geniş bir araç filosudur. Her yüke uygun araçlarımızla en ekonomik İstanbul Bolu nakliye fiyatları ile bolu nakliyat hizmet sunuyoruz.

İstanbul Bolu Nakliyat

Komisyoncu, aracı veya merdiven altı nakliye firmalarının veremeyeceği bir nakliye hizmeti ile daima yanınızdayız. Kaliteli ve güvenli bir İstanbul Bolu nakliyat hizmeti almak için başka bir adres aramanıza gerek yok.

Demonte monte mobilya ve tekstil ürünlerinden canlı hayvan, binek aracı ve kamyonete, hurda malzeme, hammadde, katı veya ambalajlanmış sıvı kimyasal ürünlerden inşaat malzeme ve ekipmanları, ağır makine ve fuar stant, ses ve ışık sistemlerine kadar onlarca kategoride hizmet sunarak başka bir nakliye firması aratmıyoruz.

İstanbul Bolu parça yük taşıma ve komple nakliye hizmeti almak için günün her saatinde bizi arayabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm illerine komple ve parsiyel yük taşıma hizmeti sunan firmamız, İstanbul Bolu ambarı ve lojistik firması olarak sektörde adını duyuruyor. Sigortalı, hızlı ve güvenli nakliye hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlarken, ekonomik fiyatları ile de dikkat çekiyor.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Tarafımızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Bolu Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Bizimle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Bolu nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.