Istanbul Isparta NakliyeFirmamız Altan Lojistik, kurulduğu 1993 yılından günümüze, Istanbul Isparta Nakliye faaliyetleri kapsamında, Isparta’nın merkez ve ilçelerinden, İstanbul başta olmak üzere, diğer illere Komple yük ve parsiyel nakliye hizmeti sunmaktadır. Isparta nakliye hizmetlerimiz kapsamında, kendi özmal kamyon, tır, kırkayak türü araçlarla nakliye hizmeti sunmaktayız.

Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetleri kapsamında:

Paletli Yük Nakliyesi,

Parsiyel Nakliyesi,

Koli Nakliyesi,

Hammadde Nakliye,

Atölye ve Fabrika Nakliyesi,

İnşaat Malzemesi Nakliyesi,

Makine Parça ve Donanım Nakliyesi,

Ses ve ışık Sistemleri Nakliyesi,

Askılı Tekstil Ürünleri Nakliyesi,

Mobilya Ürünleri Nakliyesi,

Fuar ve Stand Malzemeleri Nakliyesi,

gruplarındaki ürünleri taşımaktayız.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, güvenilir ve uzman ekibiyle, uygun fiyat garantisiyle, nakliye sektöründe yıllardır faaliyet gösteren firmamız;  Isparta Nakliye Firmaları arasındaki söz sahibi konumunu korumaktadır.

Siz müşterilerimizin, yıllardır bizi tercih ediyor olmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Bu konuda, sizlerin güvenini boşa çıkarmamak ve her geçen gün hizmet kalitemizi daha da iyi seviyelere getirmek adına, yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, hizmetlerimizi geliştirme gayreti içindeyiz.
Kendi özel filonuzu, ekip ve organizasyonunuzu kurmanıza, yatırım yapmanıza gerek kalmadan, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyaç duydugunuz kapasitede ve tipte araçları, ekipman ve personeli sağlıyoruz.

Böylece, sabit yatırım külfetine katlanmanıza gerek kalmadan, mükemmel bir Yurtiçi ve Şehiriçi nakliye ve dağıtım hizmetine kavuşuyorsunuz.

Istanbul Isparta Nakliye

Istanbul Isparta şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak olan yükün ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.

Firma yetkililerimiz, Istanbul Isparta şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgileri doğrultusunda ve / veya yapılacak keşif sonucunda, gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleriyle ilgili tarafınızı bilgilendirecekler.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliye veya Parsiyel yük nakliye)
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyatı yapılacak ürünün cinsi

Anahtar Kelimeler: Isparta Istanbul Nakliye, Isparta Istanbul Nakliye firmaları, Istanbul Isparta Nakliye fiyatları