Köklü bir aile şirketi olan  İstanbul Şehir İçi Taşımacılık firmamız 1993 yılından beri  Şehiriçi Taşımacılık sektöründe kaliteden ödün vermeden müşteri memnuyeti ilkesiyle  taşımacılık faaliyetlerine devam etmektedir.Sigortalı ve uygun fiyatlı vermiş olduğumuz hizmetle giderek artan müşteri potansiyelimizle ilk tercih edilen firmalar arasında bulunmaktayız.

Altan Lojistik olarak faaliyetlerimiz kapsamında; Şehiriçi tır, kırkayak, kamyon, kamyonet gibi büyük ve küçük araçlarımızla komple ve parça yük taşımacılığı yaparak nakliye hizmetlerini vermekteyiz. Kurulduğu günden beri hedefimiz müşteri memnunuyeti ve kaliteli hizmettir.Şehirler içi Taşımacılık Firmaları faaliyetleri tecrübe gerektiren bir iştir.Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir firmalar arasındaki yerini almıştır.

Şehirler İçi Taşımacılık Firmaları Fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Birim  yetkililerimiz, Şehirler İçi Taşıma Firmaları Fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve kilo bilgisi doğrultusunda veya personelimizce yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, en uygun  maliyet konusunda sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Şehir İçi Taşımacılık Firmaları

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)
  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul ilçelerine; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu taşımacılık hizmeti verilmektedir.