001

Altan Lojistik olarak; İstanbul’dan Sivas Merkezine ve İlçelerine; Sivas nakliye ambarı, sivas parsiyel taşıma, sivas evden eve nakliyat hizmetlerini kendi özmal araçlarımızdan oluşan tır, kırkayak, kamyon, kamyonet araçlarımız ile sunmaktayız.

Şehirler Arası Nakliye Tecrübe Gerektiren Bir İştir.Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir sivas ambar firmaları arasında yerini almıştır.

Kuruluşundan bugüne; uygun fiyat, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışıyla, İstanbul ve civardaki şehirlerden, Sivas yönüne şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Sivas şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Sivas şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, tahmini taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

 İstanbul Sivas Arası Parsiyel Yük Taşıma

İstanbul Sivas arası parsiyel yük hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.Parsiyel yük yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu istanbul sivas parsiyel yük nakliyatı hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

sivas ambarı, sivas ambar firmaları, sivas nakliye ambarı, sivas nakliyat ambarı