001

1993 yılından bu güne, İstanbul’dan Tokat Merkezine ve İlçelerine; İstanbul tokat nakliyat, tokat nakliyat ambarı, tokat komple ve parça nakliyat, tokat parsiyel yük taşıma, tır, kırkayak, kamyon ve kamyonet  büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan kendi araç filomuz ile istanbul tokat arası nakliyat ambar hizmetlerini vermektedir.

Tokat şehirler arası nakliyat,  tecrübe ve konusunda uzman olan bir ekip gerektiren hizmet işidir.Firmamız eğitimli personeli ile bu konuda güvenilir istanbul tokat nakliyat ambar firmaları arasında en üst sırada yerini almıştır.

Kuruluşundan bugüne köklü bir aile şirketi olan Altan Lojistik ;en uygun fiyat, zamanında ve müşteri memnuniyetini hedef alan bir anlayışıyla,İstanbul ve civardaki şehirlerden, Tokat şehirlerarası nakliyat ambar hizmeti götürmektedir.

Tokat şehirler arası nakliyat fiyatları; taşınacak malzemenin tonaj ve hacmine göre belirlenmektedir. Birim yetkililerimiz, Tokat şehirler arası taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacakları ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamalar ile  tahmini taşıma maliyetleri ile ilgili sizlere ulaşacaklardır.

 İstanbul Tokat Arası Komple ve Parsiyel Yük Taşıma

İstanbul tokat arası komple ve parsiyel taşımacılık hizmetimiz, müşterilerimize nakliyat konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Komple ve parça yük yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliyat aracına ihtiyacınız olduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliyat firmamızın yapmış olduğu tokat parsiyel yük nakliyat hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyatınız gerçekleştirilmektedir

Yetkili birimimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Taşıması yapılacak yükün takribi ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen tarih
  • Yükün fiziksel niteliği (Palet,koli, çuval, makine, gıda, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Nakliyat hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

Tokat ilçelerine; Tokat merkez, Almus,Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal,Yeşilyurt, Zile günün her saatinde nakliye hizmeti sağlanmaktadır.