Maslak NakliyeMaslak sanayileşmenin yoğun olduğu bölgede bulunmaktadır. Maslak nakliye Tır, Kamyon, Kamyonet nakliye hizmeti için bizi 7/24 arayabilirsiniz.Komisyoncu ve aracı firmaların neden olduğu sorunlara katlanmak zorunda değilsiniz özmal araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Maslak nakliye firmaları arasında köklü bir firma olarak yıllardır hizmet sunuyor, şehir içi ve şehirler arası nakliyat yaparak sektörde önemli bir ihtiyaca cevap veriyoruz.

Maslak Nakliye

Komple yük taşımada son teknoloji ve donanımlı araçlarımız Her çeşit hammadde ve paletli yük taşımacılığı, kolili ürünler, demonte monte mobilyalar, tekstil ürünleri, ofis ekipmanları, makine ve teçhizatlar, fuar ekipman ve ses sistemleri ve daha birçok yük hizmet alanımızdadır. Maslak nakliye hizmeti almak istiyor ve bu işi güvenilir bir firma ile yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Şehirler arası nakliye hizmetinde olduğu kadar, şehir içi nakliye hizmetlerimizde de önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Yük ve eşyaların taşınacağı mesafe ne kadar uzun veya kısa olursa olsun, işimize ve siz müşterilerimize olan saygımız sebebiyle, kendi yüklerimiz gibi özenle taşımaktayız.

Her geçen gün artan araç sayımız sayesinde yurt içi bir çok farklı il ve ilçeye hizmet vermeye başladık.

İstanbul Maslak Nakliye Fiyatı

Maslak nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, Maslak nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak  ölçü, ağırlık bilgileri doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, en uygun nakliye maliyetleri ile ilgili, tarafınızı bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüleri
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.