Şanlıurfa nakliyeYurt içi taşıma ihtiyaçlarında komple ve parsiyel nakliye yapıyor, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti sunuyoruz. İstanbul Şanlıurfa nakliye hizmetine ihtiyacınız var ve hasarsız bir nakliye hizmeti için firma araştırıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan araçlarımız, komple ve parsiyel yük taşımacılığı için ihtiyaç duyulan büyüklüklerde olup her zaman hizmete hazırdır.

Kuruluşundan günümüze; uygun fiyatlı, sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla İstanbul ve civardaki şehirlerden, Şanlıurfa il ve ilçelerine nakliye hizmeti vermekteyiz.

Şanlıurfa şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir Şanlıurfa nakliye firmaları arasında yerini almıştır.

Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Şanlıurfa nakliye hizmeti veren birçok yerel Şanlıurfa nakliye firması ve nakliye komisyoncuları tarafından da bilinmektedir. Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliye hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Şanlıurfa nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, taşımacılık fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda / yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yapacaklardır. Ve sonrası taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Şanlıurfa Nakliye

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatlarıNakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Taşıması yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi

Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.