Tekstilkent nakliyat taşımacılıkTekstilkent Nakliyat Taşımacılık olarak; şehir içi ve şehirler arası komple ve parça yükleriniz için nakliye hizmeti vermekteyiz.Bir aile şirketi olan firmamız, kendi öz malımız olan tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan geniş araç filosu ve alanında uzman kadrosu ile sektörün önde gelen nakliye firmasıdır.

Ağır yük taşımacılığı her bir nakliye firmasının verebileceği bir hizmet değildir. Nakliye işi, tecrübe  ve profosyonellik gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir Tekstilkent Nakliye Firmaları arasındaki ilk sırada yer almaktadır. Tekstilkent nakliyat firmaları arasında güçlü referansları ve kaliteli hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız, aracı ve komisyoncu nakliye şirketlerinde yaşadığınız sorunları yaşatmayan lider bir firmadır.

Tekstilkent şehir içi ve şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, Tekstil kent nakliyat fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, taşıma maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Sunmuş olduğumuz nakliye hizmetinin kalitesi, Tekstilkent nakliyat hizmeti veren birçok yerel  nakliyat firması ve nakliyat komisyoncuları tarafından da bilinmektedir.Bu sayede, ilgili firmaların aracılık ettiği bir çok nakliyat hizmeti de firmamız araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

TEKSTİLKENT  NAKLİYAT FİYATI 

Tekstilkent nakliyat fiyatları; taşınacak ürünün ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve tonaj bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu, gerekli hesaplamaları yaparak, net nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri en hızlı şekilde bilgilendireceklerdir.

İletişim numaralarımız aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Şirketimizle iletişime geçmeden önce, daha net ve hızlı bilgi alabilmeniz için;

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, makina,koli, palet, parça vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme,tekstil, gıda, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen zaman aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Yukarıda yazılı olan bilgileri iletişim bölümünden tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları ve nakliye konusunda öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri“Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.