Firmamız 1993 yılından bugüne  İstanbul Trabzon Nakliye Ambarı İstanbul ve ilçelerinden Trabzon merkez ve  ilçelerine; şehir içi, şehirler arası komple yük, parça yük  taşıma ve  İstanbul Trabzon arası ambar hizmeti de vermektedir. Güvenilir, ilkeli, uygun fiyat garantisi özelliği ile firmamız  nakliyat sektöründe yıllardır profesyonel çalışanları ile her zaman ilk tercih edilen firma olarak, İstanbul Trabzon Nakliye Ambarları arasında lider konuma gelmiştir.

Tır, Kırkayak, Kamyon büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan kendi öz mal filomuz ile İstanbul Trabzon nakliye hizmeti sunmaktayız.İstanbul Trabzon şehirler arası komple ve parsiyel taşımacılık yapan garantili ulaştırma hizmetinden faydalanabilir, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Trabzon Parsiyel Nakliye

Trabzon parça yük nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır.Parça yük taşıması yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.

İstanbul Trabzon nakliyat komple yük taşımacılığın yanında parça yük taşıması da yaparak nakliyenin düşük maliyetli ve  kolay taşıma olasılığını artırmaktadır. İstanbul Trabzon arası taşımacılık hizmeti almak istendiğinde  tam araç fazla gelebilir. Bu noktada sağlamış olduğumuz Trabzon Parsiyel Taşımacılık, parça eşya taşımacılıkta sizlere fiyat konusunda yüksek miktarda fayda sağlamaktadır.

Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu Trabzon parsiyel nakliye hizmetiyle, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, sevkıyat gerçekleştirilmektedir.

Trabzon nakliye

İstanbul Trabzon şehirler arası nakliye uzmanlık gerektiren bir iştir.Altan lojistik tecrübeli ekibi ile bu konuda güvenilir Trabzon nakliyat firmaları arasındaki yerini almıştır.

İstanbul Trabzon Nakliye

Nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Şirket yetkililerimiz, Trabzon şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ürün bilgileri  doğrultusunda veya yapılacak ekspertiz sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekibimizle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini tonajı
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ölçüsü
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, gıda, makine, tekstil, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre aralığı
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

İlgili birimle irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla irtibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Trabzon ilçeleri;  Akçaabat · Araklı · Arsin · Beşikdüzü · Çarşıbaşı · Çaykara · Dernekpazarı · Düzköy,Hayrat,Köprübaşı, Maçka. Sürmene, Of, Ortahisar,Şalpazarı, Tonya, Yomra,Vakfıkebir,