Bağcılar nakliyeKurulduğumuz günden bu güne Bağcılar nakliye olarak her türlü nakliye hizmetini en iyi şekilde hizmet veren bir firmayız sektörde en iyiler arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Altan Lojistik olarak kendi araçlarımızla tır, kırkayak, kamyon, kamyonet filomuzdan oluşan geniş araç yelpazemizle Bağcılar nakliyat ve Bağcılar şehirler arası nakliye hizmetlerini sunmaktayız.

Bağcılar nakliye firmaları arasında geniş hizmet yelpazemiz ve kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyeti sağlıyor, kurumsal bir aile şirketi olarak güvenli bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Bağcılar nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Bağcılar nakliyat, Bağcılar şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak ekspertiz sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceğiz.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Nakliyatı yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Çuval, palet, makina vb.)
  • Nakliyat yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliyat için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 Bağcılar Nakliye

Bağcılar şehirler arası parça yük nakliye hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Parça yük taşıması yaparak nakliyat maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu parsiyel yük nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Bağcılar nakliyat