istanbul bursa nakliye1993 Yılından bugüne  İstanbul Bursa nakliye olarak komple ve parça yük taşımacılığı yapıyor, kurumsal bir aile şirketi olarak daima ilk tercihler arasında yer alıyoruz.

Bursa Nakliye firmamız Tır, kamyon ve kamyonet nakliyat araçlarının firmamızın temizlik görevlileri tarafından her gün temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilmektedir. Firmamız  haftanın 7 günü 7/24 kesintisiz iletişime geçebilir

İstanbul Bursa ambarı ve nakliye hizmetinde, alt yapısı güçlü bir firma olarak daima müşteri memnuniyetini hedefliyor ve sağlıyoruz.

Şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir İstanbul Bursa nakliye firmaları arasındaki yerini almıştır.

Kurulduğumuz günden bugüne; uygun fiyat , sigortalı, hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul ili / ilçeleri ve civardaki şehirlerden, Bursa ili ve ilçelerine Tır, Kamyon, Kamyonet nakliye hizmeti vermekteyiz.

Bursa nakliye; taşıması yapılacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, İstanbul Bursa nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İstanbul Bursa Nakliyat Detaylı Bilgi

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı rica ederiz.

  • Taşıması yapılacak ürünün tahmini ağırlığı
  • Nakliyatı yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Koli, Palet, Çuval, makina vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Taşıması yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Tarafımızla iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Bursa nakliyat hizmeti verdiğimiz ilçeler; Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, İnegöl, İznik, Karacabey, Mudanya, Orhangazi