İstanbul Çanakkale nakliye

İstanbul’dan Çanakkale’nin merkezine ve ilçelerine; İstanbul Çanakkale nakliye hizmetlerini tır, Kırkayak, Kamyon, Kamyonet araçlarımızdan oluşan geniş araç filomuz ile sunmaktayız.

Kurululduğumuz günden bugüne; uygun fiyat, sigortalı hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, İstanbul ili / ilçeleri ve civardaki şehirlerden, İstanbul Çanakkale nakliye hizmeti sunmnaktayız.

Şehirler arası nakliye tecrübe gerektiren bir iştir.Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir İstanbul Çanakkale nakliye firmaları arasındaki yerini almıştır.

Şehirler arası nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, İstanbul Çanakkale nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parça yük nakliyesi)

Firmamızla iletilşime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Çanakkale Parsiyel Nakliye

İstanbul Çanakkale arası parsiyel yük taşıma hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Parça yük taşıması yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu Çanakkale parsiyel nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı istikamete gidecek parça yükleri bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.