Altan Lojistik, İstanbul Edirne Nakliye hizmetleri alanında , İstanbul’un tüm ilçelerinden,  Edirne’nin  merkez ve İlçelerine;  komple yük ve parça yük nakliye hizmetlerini vermektedir.

Türkiye genelinde verdiğimiz nakliye hizmeti, sigortalı ve hızlı nakliye olarak tercih edilmektedir. Tır, kamyon, kamyonet ve kırkayaktan oluşan son model  kendi öz mal  araçlarımız, komple ve parsiyel yük taşımacılığı için özellikle seçilmiş araçlardır.

İstanbul Edirne Nakliyat olarak kurulduğu günden beri 7/24 tüm müşterilerimize iki şehir arasında kaliteli, güvenli aynı zamanda hasarsız taşımacılık hizmetini gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızı, aracı hizmeti  ve nakliye ambarı hizmeti veren bir çok Edirne nakliye ve taşımacılık firması, komple ve parça yük taşımalarında bizim araçlarımızı tercih etmektedir.

İstanbul Edirne Nakliyat firmaları arasında köklü bir aile şirketi olan firmamız, hızlı ve sigortalı nakliye hizmetleri ile lider bir firmadır.1993 yılından beri kurumsal olan firmamız, tecrübeli çalışanlarının da katkılarıyla, Edirne ve İstanbul arasındaki nakliye faaliyetlerinde ön sıralardaki yerini almış, ve bu alanda her zaman tercih edilen ilk firmalar arasında yerini korumuştur.

Istanbul Edirne Nakliye İstanbul Edirne arası parça yük hizmetimiz, sizlere nakliye konusunda  çok daha  kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Parsiyel yük yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu istanbul Edirne parsiyel yük nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

  İstanbul Edirne Nakliye Fiyatı Detaylı Bilgi

Edirne, İstanbul arasındaki şehirler arası   İstanbul Edirne nakliye fiyatları;  taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Kendi araçlarımız olduğu için diğer aracı kullanan firmalara göre fiyatlarımız çok daha uygundur.Şirket yetkililerimiz, sizlerden alacakları ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Yetkili birimle iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

  • Nakliyesi yapılacak yükün tahmini kilosu   İstanbul Edirne nakliye
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (palet, koli, çuval, makina, vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, Paletli, kimyasal malzeme, askılı ürün koli vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • İstediginiz nakliye türü (Komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Şirketimizle iletişime geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merkez, Enez, Havza, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzun Köprü