İstanbul Samsun Nakliyeİstanbul’dan Samsun merkezine ve ilçelerine; İstanbul Samsun nakliye, samsun nakliye ambarı, Kırkayak, Tır, kamyon, Kamyonet, büyük ve küçük araçlarımızdan oluşan kendi filomuz ile samsun nakliye hizmetlerini vermekteyiz.

Kurulduğumuz günden bugüne; uygun fiyat, sigortalı hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla İstanbul ili / ilçeleri ve civardaki şehirlerden, İstanbul Samsun şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktayız.

Nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir.Firma yetkililerimiz, nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu gerekli hesaplamaları yaparak, nakliyat maliyetleri ile ilgili sizlere ulaşacaklardır.

İletişim telefonlarımız kanalıyla, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, nakliye fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bizimle  iletişime geçmeden önce, sizlere daha net ve hızlı bilgi verebilmemiz için, aşağıda maddeler halinde sıraladığımız bilgileri hazırlamanızı öneririz:

  • Taşıması yapılacak yükün tahmini kilosu
  • Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
  • Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet, makina, Tekstil, vb.)
  • Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
  • Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
  • Nakliye için tercih edilen süre
  • Talep ettiğiniz nakliye türü (komple yük nakliyesi veya Parsiyel yük nakliyesi)

Firmamızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Taşıma hizmeti verdiğimiz konu başlıklarını, web sitemizin “Hizmetlerimiz / Yurtiçi ve Şehiriçi Taşımacılık” başlığı altında görüntüleyip bilgi alabilirsiniz.

İlgili alanda yer alan bilgiler dışında başka sorularınız olursa, tarafımızla iritibata geçip, yetkili personelimizle görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.                                                                                                               İstanbul Samsun Nakliye

İstanbul Samsun Nakliye

İstanbul Samsun arası parça eşya taşıma hizmetimiz, müşterilerimize nakliye konusunda bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Parça eşya taşıması yaparak nakliye maliyetlerini düşürmek mümkündür.
Nakliye aracına ihtiyaç duyulduğunda tek bir araç çok fazla gelebilmektedir.Bu gibi durumlarda; nakliye firmamızın yapmış olduğu Samsun parça yük taşıma nakliye hizmeti ile, farklı bölgelerdeki farklı müşterilerimizin aynı yöne gidecek parça eşyaları bir araya getirilerek, sevkiyat gerçekleştirilmektedir.

Acil ihtiyaçlarda, sevkiyatınız için günübirlik şehir içi ve şehirler arası Araçlarımız mevcuttur. Tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.